ADRIAN RODRIGUEZ MOYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADRIAN RODRIGUEZ MOYA

OVO JE PRVI 4UM O ADRIANU RODRIGUEZU (Dvd u Seranovima)NA BALKANU!!!!registrujte se pls.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Drugarice koje ispadaju kucke!!!

Go down 
3 posters
АуторПорука
***Celebrity Girl***
Admin
***Celebrity Girl***


Број порука : 140
Join date : 16.05.2008
Age : 29
Локација : Sa Adrianom zaglavljena u liftu!

Drugarice koje ispadaju kucke!!! Empty
ПорукаНаслов: Drugarice koje ispadaju kucke!!!   Drugarice koje ispadaju kucke!!! I_icon_minitimeMon Jun 09, 2008 9:37 pm

Sigurno nam se svima desi da mislimo da smo stekli neku dobru drugaricu i da se na kraju ispostavi da je obicna glupaca...
Ispricajte nam vas slucaj...
Назад на врх Go down
https://adrianrodriguezmoya.forumsc.net
Sanja
Adrian je иuo za tebe....
Sanja


Број порука : 56
Join date : 15.06.2008
Age : 30

Drugarice koje ispadaju kucke!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Drugarice koje ispadaju kucke!!!   Drugarice koje ispadaju kucke!!! I_icon_minitimeFri Jul 18, 2008 2:57 pm

epa ovako.. doselila se.. nisam se u pocetku druzila sa njom.. izgledala je jako priprosto i tako.. a i ruzno se oblacila, kao da nema stila.. stalno u jedno isto.. i onda smo jednog dana izasle nas dve.. i posle toga pocele da se druzimo.. tj izasle smo nas tri, ja Bri i ona(kristina).. tako je sve krenulo, bile smo kaonokat i prst, ali druzile su se ona i bri.. nisam se nadala.. njena mama je uvek zvala moju da spavam kod nje i sve tako.. i na kraju je ona pricala za mene kako se ona druzi samnom jer je mama tera.. kao ja sam jadna i nemam sa kim pa onda kao mora ona... al sere.. i tako.. onda ona je jako podsecala na mene na prvi pogled, samo sto sam ja bila lepa, a ona ruzna.. postavicu i sliku ako hocete, i ona ce meni da kaze, nisam joj ni do clanka.. ja kad nisam tu ogogvara me sve u 16. i kako onda neko da misli lepo o meni.. jao sad je mrzim ko nista a koliko sam cula onda me se boji ko vampir, djavo ili kako vec od krsta.. lol!
Назад на врх Go down
***Celebrity Girl***
Admin
***Celebrity Girl***


Број порука : 140
Join date : 16.05.2008
Age : 29
Локација : Sa Adrianom zaglavljena u liftu!

Drugarice koje ispadaju kucke!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Drugarice koje ispadaju kucke!!!   Drugarice koje ispadaju kucke!!! I_icon_minitimeFri Jul 18, 2008 7:35 pm

Sanja ::
epa ovako.. doselila se.. nisam se u pocetku druzila sa njom.. izgledala je jako priprosto i tako.. a i ruzno se oblacila, kao da nema stila.. stalno u jedno isto.. i onda smo jednog dana izasle nas dve.. i posle toga pocele da se druzimo.. tj izasle smo nas tri, ja Bri i ona(kristina).. tako je sve krenulo, bile smo kaonokat i prst, ali druzile su se ona i bri.. nisam se nadala.. njena mama je uvek zvala moju da spavam kod nje i sve tako.. i na kraju je ona pricala za mene kako se ona druzi samnom jer je mama tera.. kao ja sam jadna i nemam sa kim pa onda kao mora ona... al sere.. i tako.. onda ona je jako podsecala na mene na prvi pogled, samo sto sam ja bila lepa, a ona ruzna.. postavicu i sliku ako hocete, i ona ce meni da kaze, nisam joj ni do clanka.. ja kad nisam tu ogogvara me sve u 16. i kako onda neko da misli lepo o meni.. jao sad je mrzim ko nista a koliko sam cula onda me se boji ko vampir, djavo ili kako vec od krsta.. lol!
strasno!!!Odvratnooo....postavi njenu sliku i tvoju u ovoj temi bas da je uporedimo!!!!....
Назад на врх Go down
https://adrianrodriguezmoya.forumsc.net
(:..*..~Nensy~..*..:)
Adrian poиinje da te gleda preko ramena
(:..*..~Nensy~..*..:)


Број порука : 134
Join date : 26.04.2009
Age : 29
Локација : Some where I belonge

Drugarice koje ispadaju kucke!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Drugarice koje ispadaju kucke!!!   Drugarice koje ispadaju kucke!!! I_icon_minitimeMon Jul 06, 2009 7:39 pm

***Celebrity Girl*** ::
Sanja ::
epa ovako.. doselila se.. nisam se u pocetku druzila sa njom.. izgledala je jako priprosto i tako.. a i ruzno se oblacila, kao da nema stila.. stalno u jedno isto.. i onda smo jednog dana izasle nas dve.. i posle toga pocele da se druzimo.. tj izasle smo nas tri, ja Bri i ona(kristina).. tako je sve krenulo, bile smo kaonokat i prst, ali druzile su se ona i bri.. nisam se nadala.. njena mama je uvek zvala moju da spavam kod nje i sve tako.. i na kraju je ona pricala za mene kako se ona druzi samnom jer je mama tera.. kao ja sam jadna i nemam sa kim pa onda kao mora ona... al sere.. i tako.. onda ona je jako podsecala na mene na prvi pogled, samo sto sam ja bila lepa, a ona ruzna.. postavicu i sliku ako hocete, i ona ce meni da kaze, nisam joj ni do clanka.. ja kad nisam tu ogogvara me sve u 16. i kako onda neko da misli lepo o meni.. jao sad je mrzim ko nista a koliko sam cula onda me se boji ko vampir, djavo ili kako vec od krsta.. lol!
strasno!!!Odvratnooo....postavi njenu sliku i tvoju u ovoj temi bas da je uporedimo!!!!....

slazem se da je odvratno...........................sto ne postavis sliku
Назад на врх Go down
Sponsored content





Drugarice koje ispadaju kucke!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Drugarice koje ispadaju kucke!!!   Drugarice koje ispadaju kucke!!! I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Drugarice koje ispadaju kucke!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Koje filmove volite?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ADRIAN RODRIGUEZ MOYA :: Zabava :: Deo za devojke...-
Скочи на: